Hakkımızda

Babadan Oğula geçen Fırça Satışı konusunda İzmir’in Yeşilyurt semtinde çok da büyük denilmeyecek bir iş yerinde ve tek bir araç ile başlayan serüvenimiz zaman içerisinde Kalite Anlayışımız, Müşterilere olan bakış açımız ile birlikte her geçen gün emin adımlarla büyümeye başlamıştır.

İşimize yaptığımız ve hala devam ettiğimiz yatırımlarımız sayesinde firmamıza duyulan güveni de boşa çıkarmayarak, siz değerli müşterilerimize hizmetimizi daha hızlı ve kaliteden ödün vermeden sürdürebilmek için hem araç sayımızı hem çalışma arkadaşlarımızı ekibimizi artırdık hem de işyerimizi Karabağlar sanayi bölgesine taşıyarak daha büyük bir alanda çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

Boyama aletleri konusunda ürün portföyümüzde barındırdığımız tüm çeşitlerimizde, Kalite en çok önemsediğimiz başlık olarak yerini korumaya devam etmektedir.

Uygun fiyat politikamız ile sürekli olarak gelişen Mepa Fırça sürekli gelişim ve daha kaliteli ürünleri daha uygun fiyata satış yapma vizyonu ile yoluna devam etmektedir.

Hızlı, Güvenilir, Kaliteli, Güler Yüzlü Hizmet Anlayışımız ve Satış politikamız ile siz değerli müşterilerimizin her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz.

# Mepa Fırça...